Martin Musil – mentální kouč

E-book Mindset Vítěze

...aneb jak být nejlepší, vyhrát a získat slávu?

Mindset vítěze jsem napsal s cílem ukázat, jak důležitá je mentální odolnost sportovce a že pravidelným mentálním tréninkem lze dosáhnout nezapomenutelných výsledků, vítězství, slávy a úspěchů a to nejen ve sportu.

Vědecké studie ukazují, že až 90 % našeho výkonu je ovlivněno mentální přípravou a správným mindsetem. K nastavení slouží mj. mentální koučink, který je stále častěji vyhledáván mezi sportovci, ale i lidmi mimo sport. Ve sportovní branži se stal součástí tréninkového plánu jednotlivců, týmů a to nejen na vrcholové úrovni, ale i u amatérů. V zámoří, v USA, je běžné, že každý sportovec, který to myslí se svojí sportovní kariérou vážně, tak má svého sportovního kouče. U Američanů je kouč zažitý a využívaný podobně jako zubař, právník či účetní v České republice. Tamní lidé ví, kdy a s čím za mentálním koučem jít, aby je posunul do stavu, kterého chtěj dosáhnout. Ví, že jim pomohou naplnit jejich sny a přání rychleji, než kdyby na nich pracovali sami. Na základě těchto informací se budeme v knize věnovat nastavení mysli, které je pro dosažení úspěchů nezbytné.

V první kapitole se zaměříme na motivaci a touhu, která nám pomůže naplnit náš potenciál. Analogicky lze tento proces přirovnat k rozdělání ohně. Nejprve je potřeba jiskra a poté je možné vytvořit oheň. Dále se podíváme na sebevědomí a jeho posílení pomocí různých technik jako jsou pozitivních afirmace a vizualizace (analogicky se jedná o uvědomění si, že náš oheň může být větší a silnější). Dále se budeme věnovat koncentraci, která nám pomůže udržet myšlenky a vnější faktory mimo naši hru (udržení pozornosti, aby nám oheň nevyhasl). Zmíníme také flexibilitu a adaptaci (změna počasí – déšť, přesun ohně na bezpečné místo); mentální odolnosti (vytvoření dostatečného množství žhavého uhlí, aby nebylo lehké oheň uhasit); pozitivnímu myšlení (udržování ohně pomocí pravidelného přikládání dřeva); disciplínu a tvrdou práci (uvědomění, že velký oheň je třeba vybudovat od jiskry, přes malý oheň až po velký – je to proces), specifické dovednosti, strategii (znalosti, jak založit oheň, jaké vybavení potřebujeme, jaké nástroje použijeme pro získání dalšího dřeva, pomocí čeho ochráníme oheň před nepříznivými podmínkami apod.) a ukážeme si přístupy těch nejlepších sportovců na světě, kteří dosáhli slávy, vítězství a mindsetu vítěze (vybudovali tak velký oheň, který hoří tak dlouho a je tak velký, že jej znají všichni – je nezničitelný).

V této knize se dozvíte, jak si tyto vlastnosti osvojit a jak je správně využívat pro zlepšení vaší výkonnosti a mentální odolnosti. Na závěr každé kapitoly naleznete doporučení, tréninky a otázky k zamyšlení, pomocí kterých se můžete vydat na vlastní kariéru VÍTĚZE.

Přehrát videoukázku: zde

OBSAH

  1. Motivace a touha
  2. Sebevědomí
  3. Koncentrace a soustředěnost
  4. Flexibilita a přizpůsobivost
  5. Mentální odolnost
  6. Pozitivní myšlení
  7. Disciplína a tvrdá práce
  8. Specifické dovednosti a strategie
  9. Učte se od nejlepších
  10. Mindset vítěze

JAK ZÍSKAT E-BOOK?

Cena: 690 Kč.

E-book získáte přes tlačítko „koupit mindset vítěze“. Následně budete přesměrování na vyplnění fakturačních údajů. Do zprávy uveďte „mindset vítěze„. V případě slevy i kód. 

Spárování plateb provádím ručně. Pro urychlení procesu zašlete prvně platbu a následně napište zprávu. 

Platbu provádějte na bankovní účet 228685106/0600. Zpráva pro příjemce uveďte „mindset vítěze“.

Po připsání částky na účet Vám e-book zašlu na email společně s dokladem o zaplacení. V případě nějakých nejasností mě neváhejte kontaktovat.

Zavolat