Martin Musil – mentální kouč

Služby a online programy

Široká nabídka služeb a online programů. Pokud jste mezi nimi nenašli službu, kterou hledáte a přesto se mnou chcete spolupracovat, tak mi napište zprávu.

01.

Mentální koučink

Osobní a profesní koučink, který posune vaše limity na novou úroveň aneb jediné, co je v našem životě jisté je změna, tak ji udělejte správným směrem. Jako bonus získáte závěrečnou zprávu z koučování (jsem jediný kouč, který to dělá).

02.

Pro firmy

Školení (time management, prodejní dovednosti, hledání talentů a sestavení týmu podle predispozic), workshopy, mentorování v oblasti leadershipu a motivace zaměstnanců, koučování, atd....záleží na domluvě.

03.

Mastermind club

Propracovaná metodika mastermid clubu zakládá na komunitní síle, podpoře a vnitřní motivaci...díky spolupráci v úzkých skupinách je možné dosáhnout lepších výsledků než jako jednotlivec.

04.

E-book RE-START mysli

Jedná se o inovativní e-book, který se zaměřuje na vaše psychické zdraví. Je rozdělen do 7 systematických kapitol, kde postupně projdete debordelizací mysli, mindsetem, prací s energií, ovládnutím strachu, zvýšením sebevědomí, sociálními vztahy a sestavíte si akční plán k vašemu snu! E-book obsahuje 53 praktických cvičení, 160 koučovacích otázek, které vám způsobí nejeden aha moment.

Kontaktní údaje

Zavolat